Replika Breitling prowadzi przemysł zegarkowy na nowe, wysokie miejsce

Scroll Down

Replica Breitling Jet Team była wspierana przez samorządną szwajcarską firmę zegarkową Breitling, która przeleciała nad dokładną kopią statku generała Lafayette w XVIII wieku. Hermiona w zatoce Chesapeake, w Dijon we Francji, to ich pierwsza podróż do Stanów Zjednoczonych, przez historyczny honor statku i pochwała kluczową rolę w amerykańskiej wojnie o niepodległość, i udowodniła, że ​​Stany Zjednoczone i Francja mają trwałe sojusze i przyjaźnie.

 

Zarówno generał Lafayette, jak i Hermiona odegrali kluczową rolę w zapewnieniu amerykańskiej niepodległości w XVIII wieku. Lafayette przybył do Bostonu, 28 kwietnia 1780, Ma Ying-Jeou niosąc tajną wiadomość; otrzymał francuskie posiłki, a później w maju 1781 r. przyjmuje na pokład Kongres Amerykański. Dziś historyczny statek reprezentuje przyjazny sojusz między Francją a Stanami Zjednoczonymi; obok przeleciał odpowiedni francuski zespół samolotów cywilnych. Team spirit obecnie prowadzi 20 pokazów lotniczych sił powietrznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jako inauguracja trasy po Ameryce Północnej.
Jacques Bothelin powiedział, że gdy Breitling Jet Team rozpoczyna trasę po Ameryce, są zaszczyceni, że odbyli tak znaczący lot nad Hermioną, która jest tak znaczącym symbolem sojuszu między Stanami Zjednoczonymi a Francją. Jacques Bothelin jest liderem zespołu Breitling Jet Team. Powiedział również, że wszyscy piloci w zespole są Francuzami i ciepłe powitanie, jakie otrzymali do tej pory w Stanach Zjednoczonych, Sojusz jest chwałą, aby oddać hołd lotowi między Francją a Stanami Zjednoczonymi, ponieważ doświadczyli Pierwsza ręka przyjaźni od kwietnia tego roku przybyła do Stanów Zjednoczonych.

Po występie na OC Air Show w Ocean City, MD w miniony weekend oraz Vectren Dayton Airshow w Dayton, OH w przyszły weekend, zespół Replica Breitling Jet wystąpi na prawie 20 pokazach lotniczych w 2015 roku w USA i Kanadzie do października 2015 w ramach ich inauguracyjnego American Tour. Możesz przeglądać naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o tej wiedzy.

Precyzja i umiejętności zademonstrowane przez zespół ucieleśniają związki Breitlinga z lotnictwem. Od czasu opracowania pokładowego licznika czasu w kokpicie, w tym samolotów myśliwskich śmigłowych z II wojny światowej, Breitling jest znany jako autentyczny partner lotnictwa. Ta reputacja jest leczona w 1952 roku, kiedy firma Spirit wprowadziła na rynek legendarny chronometr naręczny Navitimer z okrągłą usługą suwakową implementującą wszystkie istotne obliczenia nawigacyjne. Obiekty kultu pilotów i entuzjastów lotnictwa, które stworzyła od ponad 60 lat – Jest to najstarszy na świecie mechaniczny chronometr, który wciąż jest produkowany. Ponadto zegarka Breitling od dawna współpracuje z najlepszymi na świecie zespołami lotniczymi, w tym z US Navy Blue Angles i US Air Force Thunderbirds, a także słynną włoską elitarną drużyną lotniczą Frecce Tricolori, dla której Breitling opracował oryginalny Chronomat w 1984 r. Większość innych pilotów uwielbia lotnictwo, założony w 1985 r. nadajnik i innowacyjny timer awaryjny z wbudowanym nadajnikiem, który został pierwotnie wprowadzony na rynek w 1995 r., Nowa edycja została niedawno zaktualizowana i ukaże się w 2015 r., czyli pierwsze na świecie zegarków.

No Comments

Leave A Comment

Drag View Close play
Scroll Top