Replika TAG Heuer jest używana w 24-godzinnym wyścigu

Scroll Down

Można powiedzieć, że cała rodzina weźmie udział w najbardziej legendarnej grze sportów wytrzymałościowych tag heuer: na torze z zespołem Nissan NISMO i ich niewiarygodnymi hybrydowymi samochodami wyścigowymi LMP1, na nadgarstku Patrickiem Dempseyem i jego zespołem w klasie Dempsey GTE-Am oraz dwie marki „przyjaciół”, indyjski kierowca Karun Chandhock i chiński kierowca Ho-Pin Tung rywalizują w klasie LMP2.

Nic dziwnego, od lat 70. z Ferrari, ze Stevem McQueenem i jego kultowym filmem Monaco Le Mans, replika historii TAG Heuer ma tor prawie na każdym skrzyżowaniu, a często na tej samej platformie.
Po 16 latach nieobecności Nissan powraca z rewolucyjnym nowym samochodem, prawdziwym wyzwaniem technologicznym. Niesamowity samochód o unikalnym designie, gigant ma ponad 1000 koni mechanicznych, hybrydowy napęd na przednie koła i sezon V6 z podwójnym turbodoładowaniem. To jedyny pojazd w 2015 roku, który jest napędzany w ten sposób – wszystkie inne są napędem nie widziane od 1997 roku.

Duży prototypowy silnik notowany w klasie premier (LMP1), łączy w sobie najnowszą technologię systemu odzyskiwania energii, który jest niezwykle wymagający do wdrożenia. Trzy samochody, 9 kierowców na zmianę jeździ. Trzej z nich, Lucas Ordonez, Jann Mardenborough i Mark Shulzhitskiy, są absolwentami Nissan Academy.
Jean-Claude Biver, dyrektor generalny repliki TAG Heuer i przewodniczący działu zegarków grupy LVMH, wyjaśnia, że ​​chcą innowacji, śmiałości i odwagi, aby powrócić na pole Le Mans. NISMO Nissan jest doskonałym Challenger, jeśli chodzi o pionierów technologii w swoich samochodach, zwłaszcza w sposobie komunikowania się z młodymi ludźmi za pomocą ich ogromnej obecności w mediach społecznościowych. Wystarczy spojrzeć na ten samochód, jest mocny, inny i łamie formy. To idealne ucieleśnienie ich kampanii „Nie pękaj pod presją”.

Darren Cox, globalny szef marki, marketingu i sprzedaży NISMO dodał: „Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani jako zegarków tag heuer. Marka jest synonimem awangardy i sukcesu Le Mans, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby kontynuować Ta tradycja. Cieszę się, że jestem na pokładzie.
Specjalna edycja Heuer Carrera „NISMO” Calibre 16 Day-Date Chronograph: ten zegarek ma 43 mm, sportową czerń z grafitowymi i czerwonymi paskami na tarczy – z tytanu, mikropiaskowany węglikiem tytanu. Ten zegarek repliki TAG Heuer jest niezwykle wytrzymały, lżejszy od stali; ten zegarek jest wyposażony w kaliber 16 słynnych sportów, z jego niezawodnością i solidnością. Ceramiczna ramka może wytrzymać zarysowania, a urządzenie mierzy średnią prędkość. Dwie strony zegarka z szafirowego kryształu są pokryte powłoką antyrefleksyjną. Dolna nakrętka ozdobiona jest kalkomanią Nissan NISMO. Matowy, miękki w dotyku pasek ze skóry aligatora i czerwona linia powierzchni sprawiają, że zegarek jest bardziej niesamowity. A ten zegarek można bez problemu zanurzyć pod wodę na 100m.

No Comments

Leave A Comment

Drag View Close play
Scroll Top