Loty demonstracyjne

Wszystkich zainteresowanych zobaczeniem Hybrydowej Platformy Dronowej PROMETHEUS H2 działaniu zapraszamy na specjalne pokazy. Odbywają się na naszym testowym lotnisku, pod Warszawą, w pobliżu CH Janki. Latamy zawsze gdy są odpowiednie warunki, dlatego prosimy każdorazowo o zgłoszenie i potwierdzenie chęci uczestniczenia w pokazie.
podaj numer telefonu bez spacji
Zaproponuj w jakich dniach i godzinach jesteś dostępny, aby wziąć udział w locie pokazowym. UWAGA: loty pokazowe są przeprowadzane na naszym własnym, wydzielonym lądowisku, usytuowanym pod Warszawą, w pobliżu CH Janki.
na przykład ilość osób biorących udział w pokazie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Prometheus S.A. z siedzibą w Warszawie przy Alei Krakowskiej 110/114. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość na podstawie Art. 6 ust.1 lit. f) RODO. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych jak i realizacji poszczególnych praw dostępne są w zakładce RODO. Niniejsze informacje mogą Państwo również uzyskać w siedzibie Administratora oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej.